Voor deze rol mogen wij niet samenwerken met derde partijen of freelancers.
Samen met interne business partners moeten de processen en systemen worden vernieuwd. We gaan slimmer werken, met meer dienstverlening en een juiste inzet van (schaarse) interne capaciteit. We maken hierbij zeker ook gebruik van AI oplossingen.
Als tester versterk je het projectteam dat werkt aan een slimme claims assistent Een assistent die er onder andere voor zorgt dat vanuit letsel dossiers documenten samengevat en gestructureerd wordt.
Gedeeltelijk ook voor het projectteam STP Claims melden.
Daarvoor test je ontwikkelde functionaliteiten, waarbij uitgangspunt is dit zowel handmatig gedaan wordt als waar nodig met test automatisering in te richten. Je bent als Senior/medior Tester onderdeel van het team. Jullie gaan voor de hoogst mogelijke kwaliteit, dus je bespreekt met teamleden aan op gevonden bugs en risico’s. Binnen het scrum team werk je samen met de overige testers.
Dit ga je doen als Tester
• de kwaliteit bewaken van alles wat je scrumteam oplevert
• handmatige en automatische testen opstellen en uitvoeren
• vastlegging van bugs
• maken testplanning / opstellen testplan/aanpak
• helpen bij het opstellen van requirements door deze te reviewen vanuit een test blik.
• Opstellen vrijgave advies (input voor besluitvorming) – afstemming met stakeholders
• Afstemming oplevering functionaliteiten van jou scrum team in OTAP straat met configuratiemanagement, ontwikkelaars en leverancier
Deze vacature is echt iets voor jou, want jij hebt
• kennis van PlayWright
• hbo werk- en denkniveau, minimaal 3 jaar ervaring op het gebied van testen
• bij voorkeur kennis van Axon Keylane
• bij voorkeur TMAP-, ISTQB- en/of CAT-certificaten
• bij voorkeur ervaring met Agile tooling zoals Azure DevOps
• goede timemanagementvaardigheden en een sterk analytisch denkvermogen en je werkt resultaatgericht
Contact
-
1 van 4Vul je gegevens inVia onderstaande knop kun je je gegevens achterlaten en je CV uploaden.
-
2 van 4Wij nemen contact met je opIn een eerste kennismakingsgesprek bespreken we je wensen, ambities en drijfveren.
-
3 van 4Persoonlijk gesprekWe stellen je voor aan de klant, je wordt uitgenodigd voor een persoonlijk gesprek.
-
4 van 4Contract besprekingenBij een match bespreken we samen met jou en de klant alle details door.
