Locatie: Veldhoven / hybride
Duur: 6 maanden, met mogelijkheid tot verlenging
Senioriteit: Medior / Senior Medior (ca. 5–8 jaar ervaring)
Domein: CDO – Data Analytics & Data Management
Voor onze klant ASML zijn we op zoek naar een ervaren Program Lead/Project Lead voor het SE16N Remediation Program binnen het CDO Data Analytics & Data Management-domein.
Voor dit programma zoeken we nadrukkelijk geen pure SAP Security SME, maar een sterke project-/programmaleider die in staat is om verschillende inhoudelijke experts bij elkaar te brengen, richting te geven en ervoor te zorgen dat het programma daadwerkelijk van analyse naar concrete remediation en implementatie beweegt.
Jouw rol
Als Program Lead ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing en coo?rdinatie van het remediationprogramma. Je werkt nauw samen met SME’s op het gebied van SAP Security, IAM, ERP, Data & Analytics en met verschillende business stakeholders.
De inhoudelijke expertise ligt grotendeels bij de betrokken SME’s. Jouw toegevoegde waarde zit vooral in het structureren, prioriteren en sturen van het programma. Je zorgt ervoor dat duidelijk is:
-
Opzetten en verder structureren van de program governance, planning, scope en deliverables.
-
Coo?rdineren van de verschillende workstreams en SME’s binnen het SE16N remediationprogramma.
-
Inventariseren en structureren van bestaande SE16N-use cases en deze vertalen naar concrete remediation-trajecten.
-
Bewaken van scope, planning, afhankelijkheden, risico’s, issues en besluitvorming.
-
Organiseren en faciliteren van workshops en besluitvormingssessies met Security, IAM, ERP, Analytics en Business.
-
Zorgen voor duidelijke ownership en accountability binnen het programma.
-
Vertalen van complexe inhoudelijke vraagstukken naar heldere beslispunten voor stakeholders en management.
-
Bewaken van voortgang en actief bijsturen waar nodig.
-
Rapporteren over status, risico’s, milestones en benodigde beslissingen.
-
Zorgen voor alignment tussen technische SME’s en business stakeholders.
-
Signaleren van knelpunten en tijdig escaleren wanneer scope, planning of afhankelijkheden daarom vragen.
-
Bijdragen aan een duurzame en compliant oplossing die niet alleen de huidige problematiek oplost, maar ook toekomstige risico’s en ongecontroleerd gebruik voorkomt.
Wie zoeken we?
We zoeken een stevige project-/programmanager die gewend is om complexe IT- of data-gerelateerde trajecten met meerdere stakeholders te leiden. Je hoeft niet de diepste SAP Security-expert te zijn, maar je moet de materie voldoende begrijpen om de juiste vragen te stellen, afhankelijkheden te herkennen en inhoudelijke experts effectief aan te sturen.
Je brengt mee:
-
5–8 jaar relevante werkervaring binnen IT, data, security of een vergelijkbare omgeving.
-
Aantoonbare ervaring met project- of programmamanagement.
-
Ervaring met complexe trajecten met meerdere stakeholders en/of workstreams.
-
Affiniteit met SAP Security, IAM, ERP en/of data & analytics.
-
Ervaring met stakeholdermanagement op zowel operationeel als managementniveau.
-
Sterke vaardigheden in planning, structuur, governance, risico- en issue management.
-
Het vermogen om snel overzicht te cree?ren in complexe materie en verschillende belangen bij elkaar te brengen.
-
Een proactieve en resultaatgerichte houding: je wacht niet af, maar cree?ert duidelijkheid en beweging.
-
Goede communicatieve vaardigheden en het vermogen om zowel met technische SME’s als met business stakeholders effectief te schakelen.
-
Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.
Contact
-
1 van 4Vul je gegevens inVia onderstaande knop kun je je gegevens achterlaten en je CV uploaden.
-
2 van 4Wij nemen contact met je opIn een eerste kennismakingsgesprek bespreken we je wensen, ambities en drijfveren.
-
3 van 4Persoonlijk gesprekWe stellen je voor aan de klant, je wordt uitgenodigd voor een persoonlijk gesprek.
-
4 van 4Contract besprekingenBij een match bespreken we samen met jou en de klant alle details door.
